Strona w budowie !


Przepraszamy za utrudnienia

Complex Druk - Zadrukujemy co tylko zechcesz!

Complexdruk od 15 lat zajmuje się profesjonalną realizacją projektów na gadżety reklamowe z nadrukiem. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i agencje reklamowe.

Współpraca z nami to szybki łatwy proces. Zaczynamy od wybrania konkretnego gadżetu oraz szczegółowego wybadania oczekiwań naszego klienta. Po dostarczeniu do nas logotypu klienta oraz ustaleniu wcześnijeszych informacji nasi graficy tworzą projekt do końcowej akceptacji. Często przygotowujemy także wzór na próbę w celu zaprezentowania najwyższej jakości wykonywanych przez nas usług. Jeżeli Państwa firma nie posiada jeszcze gotowego Logotypu nasi graficy stworzą go dla was, według waszych oczekiwań oraz najwyższych standardów.

Grono naszych stałych klientów, powierzających nam wykonanie gadżetów z nadrukiem, powiększa się z dnia na dzień. W chwili obecnej trwają prace nad naszą stroną internetową, na której już niebawem będziecie Państwo mogli obejrzeć przykłady naszych realizacji. W chwili obecnej zapraszamy jednak do zakładki Kontakt. Odpowiemy na wszelkie pytania a także prześlemy przykłady realizacji.

 • Css

  Css

  Css

 • Css

  Css

  Css

  Css

 • Css

  Css

  Css

  Css